Obec VAL

Občanská poradna Dobruška

Leták 

Další informace

 

 

 

Testování COVID-19

Vážení spoluobčané.

V pondělí, 8.3.2021, jsem obdržel informaci od vedoucí Kanceláře tajemníka a asistentky starosty MÚ Dobruška o testování na COVID-19 pro veřejnost, tedy i možnost testování občanů obce Val a Provoz na COVID-19 zdarma, které proběhne v Dobrušce, dne 10.3.2021. Úplný text uvedené informace naleznete níže.

S přáním pevného zdraví Milan Hlavsa starosta obce Val Ve Valu, dne 8.3.2021

 

 

Vážené starostky, vážení starostové,

posílám informaci k testování na Covid-19 v Dobrušce. TESTOVÁNÍ NA COVID-19 V DOBRUŠCE Ve středu 10. března od 9 do 12 a od 13 do 15 hodin se V HOTELU DOBRUŠKA (bývalé studijní středisko Univerzity Karlovy) uskuteční TESTOVÁNÍ NA COVID-19 PRO VEŘEJNOST. Zájemci o provedení antigenního testu zdarma se mohou zaregistrovat v pondělí, v úterý a ve středu od 8 do 15 hodin na krizové telefonní lince města Dobrušky 778 431 861. Testování zajišťuje mobilní odběrový tým Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje ve spolupráci s městem Dobruškou. Testování platí i pro občany z obcí v území ORP Dobruška. Otestován nemůže být člověk, který měl v uplynulých 3 dnech jiný test na covid-19 a v předchozích 90 dnech prodělal nemoc covid-19.

S pozdravem Vedoucí Kanceláře tajemníka a asistentka starosty

Městský úřad Dobruška Kancelář tajemníka, nám. F. L. Věka 11, 518 01 Dobruška

 

testovani covid brezen2021

Mobilní pošta

Více informací o provozní době v obci Val a poskytovaných službách

 mobilni posta2020

KHK hledá výpomoc

❗ Královéhradecký kraj hledá výpomoc do zařízení sociálních služeb ❗

Do zařízení sociálních služeb v Královéhradeckém kraji hledáme dobrovolníky na výpomoc. Stačí mít chuť naučit se novým věcem a pomáhat – o zbytek se postaráme my. Rádi rozšíříme řady o profesionály, ale i o úplné laiky. Pro všechny připravuje @Královéhradecký kraj ve spolupráci s @ACSA kurz Základy ošetřovatelství, kde se naučíte vše důležité. Přihlaste se na odkazu níže, kde se dozvíte i další informace. Jakmile ve vašem okolí budeme hledat dobrovolníky, ozveme se. Spolupráci lze navázat i formou DPP. Pokud budete mít otázky, obraťte se na Mgr. Zuzanu Kučerovou (702 213 117, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). https://chcipomoct.cz/

chcipomoct.cz - nabdka pro dobrovolnky e-mail

Malba na MŠ

skenovani0024
 
skenovani0025

Číst dál...

Přihlašovací údaje k evidenci tržeb

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj upozorňuje podnikatele a jejich zástupce, že od 1.9.2016 lze žádat o vydání přihlašovacích údajů potřebných pro evidování tržeb.  Pokračování zde.